Telefon: 0212 - 470-7274

Toplantı Daveti

Toplantı Davet Organizasyonları

Halkalı Toplantı Davet Organizasyonlarında, birinci sınıf dizayn ve uzman ekibimizin sağlamış olduğu hizmetler dahilinde, toplantı içerisinde işinize yarayacak tüm gereksinimler, firmamız tarafından sorunsuz olarak karşılanmaktadır.

  • Beyaz fon
  • Yansıtma cihazı
  • Mikrafon
  • Ses Sistemi
  • Yazı Tahtası
  • Kürsü

ve çeşitli malzemeler ile toplantı davetlileri için gerekli olan tüm malzemeler dışında, misafirlerinize sunmuş olduğumuz ikramlarda bizim için önemli bir organizasyon hizmetidir.

Teknik Özellikler

Halkalı Davet Salonları iki adet salona sahiptir. Büyük salonumuz 700 kişi kapasiteye kadar ulaşmaktadır. Küçük salonumuz ise 250 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir.

Rahat ve havadar bir ortam içerisinde, en iyi davet organizasyonlarını düzenleyen salonumuz, temiz ve klima destekli havalandırma sistemlerine sahiptir.

Halkalı Davet Salonu, misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış olan  açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

İletişim Numaralarımız

halkalidavetiletisimTelefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Savaş Küçükçıtak : 0505 931 91 01

Ofis Telefonumuz : (0212) 470 72 74

Adresimiz : Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No: 34 Kat 3 ve 4 (Yapıkredi Bankası Karşısı)