Telefon: 0212 - 470-7274

Sünnet Daveti

Sünnet Düğünü Organizasyonu

sunnet-dugunu-halkali   Halkalı Sünnet Davet Salonları olarak alanımızda rakipsiz hizmetlerimiz ile müşterilerimize ve misafirlerine mükemmel bir organizasyon hazırlamaktayız. Salonumuz içerisinde çocuklarımızı sünnet stresinden bir nebze uzak tutabilecek bir çok gösterilerle birlikte sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz içerisinde sünnet pastası ve misafirlerinize ikram edebileceğiniz pek çok yiyecek ve içecekler servis edilmektedir.

Çocuklarımızın en özel gününde, kendilerini güvende ve huzurlu bir ortamda, keyifle arkadaşları ile harika bir sünnet düğünü organizasyonu içerisinde anne ve babası, ailesi ile birlikte sunmuş olduğumuz eşsiz hizmetlerden yararlanabilmeleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Resim Galeri

Teknik Özellikler

Halkalı Davet Salonları iki adet salona sahiptir. Büyük salonumuz 700 kişi kapasiteye kadar ulaşmaktadır. Küçük salonumuz ise 250 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir.

Rahat ve havadar bir ortam içerisinde, en iyi davet organizasyonlarını düzenleyen salonumuz, temiz ve klima destekli havalandırma sistemlerine sahiptir.

Halkalı Davet Salonu, misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış olan  açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

İletişim Numaralarımız

halkalidavetiletisimTelefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Savaş Küçükçıtak : 0505 931 91 01

Ofis Telefonumuz : (0212) 470 72 74

Adresimiz : Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No: 34 Kat 3 ve 4 (Yapıkredi Bankası Karşısı)