Telefon: 0212 - 470-7274

Salon GOLD

Salon GOLD Hizmetinizde

Davet düğün organizasyonları olarak, Halkalı düğün salonları içerisinde en kaliteli hizmeti veren firma olmaktan mutluluk duymaktayız . Müşterilerimize sunmuş olduğumuz uygun fiyat seçeneklerimizin yanı sıra, evliliğiniz öncesinde unutulmaz bir düğün organizasyonu hayal eden her çiftin, hayallerini gerçekleştirdiğimizi şüphesiz belirtebiliriz.

Baştan sona tüm düğün organizasyonları firma yetkililerimiz tarafından sorunsuz olarak büyük bir titizlik ile yürütülmektedir. Davetinizde misafirlerinize en içten dileklerimiz ile yapmış olduğumuz hizmetlerimizi davet sonunda kendilerinden sıklıkla duymakta olduğumuz işletmemizde, sizlerin en özel gününe eşlik etmekten onur duymaktayız.

Salon GOLD Resim Galeri

Teknik Özellikler

Halkalı Davet Salonları iki adet salona sahiptir. Büyük salonumuz 700 kişi kapasiteye kadar ulaşmaktadır. Küçük salonumuz ise 250 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir.

Rahat ve havadar bir ortam içerisinde, en iyi davet organizasyonlarını düzenleyen salonumuz, temiz ve klima destekli havalandırma sistemlerine sahiptir.

Halkalı Davet Salonu, misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış olan açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

İletişim Numaralarımız

halkalidavetiletisimTelefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Savaş Küçükçıtak : 0505 931 91 01

Ofis Telefonumuz : (0212) 470 72 74

Adresimiz : Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No: 34 Kat 3 ve 4 (Yapıkredi Bankası Karşısı)