Telefon: 0212 - 470-7274

Nişan Daveti

Nişan Davet Organizasyonu

nisan-davetiHalkalı Davet Salonları olarak vermiş olduğumuz pek çok hizmetler gibi, nişan organizasyonlarında da göstermiş olduğumuz özen ve titizlik anlayışımızı koruyarak müşterilerimize bu kategoride en iyi hizmeti veren salonlar içerisinde en üst sıralamada yer almaktayız.  Özellikle bulunduğumuz bölge sınırları içerisinde pek çok düğün salonundan farkımız, mekanımızın açık ve havadar yeni bina içerisinde yer almasından kaynaklanmaktadır.

Vermiş olduğumuz organizasyon hizmetlerimizde müşterilerimize kullandığımız malzemelerin en kaliteli olduğunu geçmiş referanslarımızdan sorunsuz bir şekilde kanıtlayabilme ihtimalimiz bulunmaktadır. Gerek salon içerisinde masa ve sandalye kalitesi, salon dizaynında kullandığımız malzemeler olsun, gerekse vermiş olduğumuz markalı ikramların kalitesi olsun, bölgemizde en iyi hizmeti vermekten onur duymaktayız.

Resim Galeri

Teknik Özellikler

Halkalı Davet Salonları iki adet salona sahiptir. Büyük salonumuz 700 kişi kapasiteye kadar ulaşmaktadır. Küçük salonumuz ise 250 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir.

Rahat ve havadar bir ortam içerisinde, en iyi davet organizasyonlarını düzenleyen salonumuz, temiz ve klima destekli havalandırma sistemlerine sahiptir.

Halkalı Davet Salonu, misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış olan  açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

İletişim Numaralarımız

halkalidavetiletisimTelefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Savaş Küçükçıtak : 0505 931 91 01

Ofis Telefonumuz : (0212) 470 72 74

Adresimiz : Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No: 34 Kat 3 ve 4 (Yapıkredi Bankası Karşısı)