Telefon: 0212 - 470-7274

Nikah Daveti

Nikah Davet Organizasyonu

Nikah-DavetiHalkalı Davet Salonları firmamız dahilinde Nikah davetlerini uzman ekibimiz ile büyük bir titizlik ile başlangıç ve bitiş saatlerine kadar sorunsuz olarak yürütmekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızda bizim için müşteri memnuniyeti öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Nikah Davetlilerinize firmamız menüsüne dahil ikramlarımız, havadar ve üst kat teras kafeteryamız ile arzu edilen rahatlık ve konforu tüm personelimizce sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Nikah davetiniz için gerekli olan çalışmaların tümünü üzerimize almış bir işletme olarak, yapacağımız hizmetler dahilinde müşteri memnuniyet politikalarımızı her zaman ön planda tutarak hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Resim Galeri

Teknik Özellikler

Halkalı Davet Salonları iki adet salona sahiptir. Büyük salonumuz 700 kişi kapasiteye kadar ulaşmaktadır. Küçük salonumuz ise 250 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir.

Rahat ve havadar bir ortam içerisinde, en iyi davet organizasyonlarını düzenleyen salonumuz, temiz ve klima destekli havalandırma sistemlerine sahiptir.

Halkalı Davet Salonu, misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış olan  açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

İletişim Numaralarımız

halkalidavetiletisimTelefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Savaş Küçükçıtak : 0505 931 91 01

Ofis Telefonumuz : (0212) 470 72 74

Adresimiz : Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No: 34 Kat 3 ve 4 (Yapıkredi Bankası Karşısı)