Telefon: 0212 - 470-7274

İslami Düğün Daveti

İslami Düğün Organizasyonu

İslami Düğün Organizasyonuİslami Düğün Organizasyonu, şirketimizin vermiş olduğu hizmetler içerisinde özellikle bulunduğumuz bölge sınırlarında sağlamış olduğumuz en özel organizasyonlardan bir tanesidir.  Halkalı Davet salonları olarak, pek çok davet organizasyonunda sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin aksine, İslami düğün organizasyonlarında müşterilerimizin tutum ve istekleri göz önünde bulundurularak, özel bir davet hazırlanmaktadır. Çiftlerin hayallerindeki davet organizasyonları ile tam olarak eşleşmiş, İslami düğün organizasyonumuz ile yalnızca sizler değil, misafirlerinizde uzman ekibimizin vermiş olduğu hizmetten memnun kalacaktır.

Firma yetkililerimiz tarafından özende başlattığımız düğün organizasyonunuz, salondan ayrılacağınız son ana kadar yine büyük bir özenlikle devam ettirilmektedir. Vermiş olduğunuz İslami düğün davetinizde, siz ve misafirleriniz için gerekli tüm  hizmetleri önceden düşünmüş bir işletme olarak, size ve çiftinize mutluluklar dileriz.

Resim Galerisi

Teknik Özellikler

Halkalı Davet Salonları iki adet salona sahiptir. Büyük salonumuz 700 kişi kapasiteye kadar ulaşmaktadır. Küçük salonumuz ise 250 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir.

Rahat ve havadar bir ortam içerisinde, en iyi davet organizasyonlarını düzenleyen salonumuz, temiz ve klima destekli havalandırma sistemlerine sahiptir.

Halkalı Davet Salonu, misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış olan  açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

İletişim Numaralarımız

halkalidavetiletisimTelefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Savaş Küçükçıtak : 0505 931 91 01

Ofis Telefonumuz : (0212) 470 72 74

Adresimiz : Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No: 34 Kat 3 ve 4 (Yapıkredi Bankası Karşısı)