Telefon: 0212 - 470-7274

Balo Daveti

Balo Davet Organizasyonları

halkali-balo-salonlariHalkalı Balo Davet Salonları içerisinde en havadar ve şık bir diyazna sahip mekanımız ile çeşitli balo organizasyonlarını sizler için en ince ayrıntısına kadar hazırlar ve düzenleriz. Mekanımız içerisinde yer almakta olan tüm aksesuar ve malzemeler birinci sınıf işcilik ile hazırlanmış, Halkalı mevkiinde en şık salon özelliklerine sahiptir.

Okulların mezuniyet balolarında, kurs ve çeşitli toplulukların ortak günlerinde hizmet vermekte olan Balo paketimiz içerisinde yer almakta olan ikramlarımız ve müzik gösterilerimiz için telefon üzerinden kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Salon Özellikleri

Teknik Özellikler

Halkalı Davet Salonları iki adet salona sahiptir. Büyük salonumuz 700 kişi kapasiteye kadar ulaşmaktadır. Küçük salonumuz ise 250 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir.

Rahat ve havadar bir ortam içerisinde, en iyi davet organizasyonlarını düzenleyen salonumuz, temiz ve klima destekli havalandırma sistemlerine sahiptir.

Halkalı Davet Salonu, misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış olan  açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

İletişim Numaralarımız

halkalidavetiletisimTelefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Savaş Küçükçıtak : 0505 931 91 01

Ofis Telefonumuz : (0212) 470 72 74

Adresimiz : Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No: 34 Kat 3 ve 4 (Yapıkredi Bankası Karşısı)