Telefon: 0212 - 470-7274

Hakkımızda

Halkalı Davet Salonları Hakkında

hakkimizdaHalkalı Davet Salonları, toplamda 950 kişilik iki kapasitesi iki adet solunu ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş ve dizayn edilmiştir. Profesyonel hizmet garantisi ile işlerini en iyi yapan personel kadromuzun eğlence dolu salon atmosferimiz ile uyum içerisinde hizmet anlayışını kolaylıkla hissedebileceksiniz.

Salonumuz içerisinde düzenlenen çeşitli organizasyonlar dahilinde, düğün, sünnet, toplantı, islami düğün, nişan töreni, nikah, mevlüt, balo organizasyonu ve değerli misafirlerimize sunabileceğimiz pek çok farklı hizmetlerimiz ile özel menü seçeneklerimizden herhangi biri ile mis kokulu salonlarımızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Teknik Özellikler

Halkalı Davet Salonları iki adet salona sahiptir. Büyük salonumuz 700 kişi kapasiteye kadar ulaşmaktadır. Küçük salonumuz ise 250 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir.

Rahat ve havadar bir ortam içerisinde, en iyi davet organizasyonlarını düzenleyen salonumuz, temiz ve klima destekli havalandırma sistemlerine sahiptir.

Halkalı Davet Salonu, misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış olan  açık otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı kolay bir şekilde park edebilecek, gönül rahatlığı ile salonumuzda eğlenebileceksiniz.

Yeterli düzey havalandırma sistemlerimiz ile, düğün içerisinde gerek klima ihtiyaçlarından, gerekse ortamda oluşabilecek toz ve benzeri zararlı maddelerden kolaylıkla korunabilmeniz için, herşey düşünülmüş eksiksiz olarak sizler için hazırlanmıştır.

Salonumuz içerisinde bulunan ve her kata rahatlıkla ulaşabilecek, asansör hizmetlerimiz ile gelin, damat ve misafirler kolay bir şekilde salona giriş yapabileceklerdir.

İletişim Numaralarımız

halkalidavetiletisimTelefon numaralarımız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilir, yüzyüze görüşmek için randevu ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Savaş Küçükçırak : 0505 931 91 01

Ofis Telefonumuz : (0212) 470 72 74

Adresimiz : Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No: 34 Kat 3 ve 4 (Yapıkredi Bankası Karşısı)